Шість міст у пʼяти регіонах України відновлюватимуть "комплексно і за новими принципами" - Шмигаль

Кабінет міністрів затвердив постанову, згідно з якою відновлення шести населених пунктів в Україні відбуватиметься за новими принципами. Про це 25 квітня на засіданні уряду повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

"Сьогодні Кабінет міністрів затверджує постанову, згідно з якою буде визначено шість населених пунктів, відновлення яких відбуватиметься комплексно і за новими принципами", - заявив глава Кабміну.

Йдеться про два населені пункти в Київській області - Бородянку та Мощуне. Також постанова стосується Тростянця на Сумщині, Посада-Покровського на Херсонщині, Циркунів Харківської області та Ягідного Чернігівської області. Основним принципом постанови, зазначив Шмигаль, є "відбудувати краще, ніж було".

За словами прем'єр-міністра, вищевказані населені пункти зазнали страшних руйнувань, у зв'язку з чим їхнє відновлення відбуватиметься комплексно.

"Це означає, що відновлюватимуть не окремі будівлі та споруди, а все - із системним підходом, новим плануванням і повною трансформацією цих населених пунктів", - пояснив Шмигаль.

Однак цей експериментальний проєкт не означає, що відновлення не торкнеться інших населених пунктів.

"Відновлення вже триває по всій країні. Цей документ - про пошук найбільш ефективних підходів, які забезпечать прозорість, ефективність, системність і швидкість відновлення одночасно", - додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євросоюз виділив Україні 1,5 мільярда євро макрофінансової допомоги.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті