Ще понад 160 мешканців Донеччини прибули до Кропивницького евакуаційним потягом

Понад 160 мешканців прифронтових населених пунктів Донецької області прибули до Кропивницького евакуаційним потягом в ніч на 5 вересня. Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у Телеграм.

"Сьогодні вночі до Кропивницького прибув черговий евакопотяг з Донеччини. Понад 160 осіб, 31 дитину, 14 маломобільних прихистили громади Кропивницького району", - сказано в повідомленні.

За словами Райковича, розселити евакуйованих допомогли Кіровоградська ОВА, Кропивницька РВА, Аджамська, Кетрисанівська, Долинська, Знам'янська громади, ДСНС, поліція, Червоний Хрест та ГО "Десяте квітня".

"Усі родини, дітвора, домашні улюбленці вже в громадах - з прихистком, увагою і опікою місцевого соцзахисту, волонтерів, освітян", - зазначив очільник ОВА.

За його словами, Кіровоградщина за час великої війни стала другим домом для майже 83 тисяч переселенців.

Раніше повідомлялось, що евакуаційні поїзди з Покровська через ускладнення безпекової ситуації скасовані. Станцією відправлення буде Павлоград.

Раніше також "ОстроВ" писав про роботу малого групового будинку "Світанок" в Кіровоградській області, де виховуються діти-переселенці з Лисичанська Луганщини.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті