Росія та Іран - два терористи, які знайшли один одного - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський закликав США надавати велику військову допомогу Україні через союз Росії та Ірану, і нагадав, що Україна не закликає союзників воювати за неї. Про це заявив Зеленський під час свого виступу перед Конгресом США 21 грудня.

"Для того, щоб вони відійшли, потрібно більше боєприпасів. Це як битва під Саратогою— битва у Бахмуті визначить те, як будуть розвиватися події. Якщо ваші системи Patriot припинять терор Росії проти наших міст, це захистить нашу свободу. Коли Росія не може досягнути наші міста, вони намагаються зруйнувати їх іншими методами. І в цій геноцидній війні Росія знайшла союзника — Іран, який надсилає сотні смертоносних дронів Росії. Це загроза для нашої критичної інфраструктури. Таким чином, один терорист знайшов іншого — це лише питання часу, коли вони завдадуть удару по наших інших союзникам, якщо ми їх не зупинимо зараз. Це треба зробити", — підкреслив він.

Зеленський нагадав, що Україна не проситиме американських військових битися за неї.

"Я хочу запевнити вас, що українські військові можуть чудово оперувати американськими танками, і літаками також", — наголосив президент України.

Як раніше повідомлялося, українські військові навчатимуться управляти ЗРК Patriot кілька місяців.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Всі статті