Росіяни вранці обстріляли Харків: є загиблий

У Харкові через ворожий ракетний обстріл сьогодні вранці відомо про щонайменше одного загиблого. Про це повідомляє мер Харкова Ігор Терехов у Telegram.

Він зазначив, що  удар прийшовся у район приватного сектору, пожежа в одному з будинків. 

"Є інформація про одного загиблого. На місцях «прильотів» працюють усі відповідні служби. Попередньо Харків сьогодні окупанти обстрілювали ракетами С-300", - написав Терехов.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті