Росія "сховала" майже 40 літаків після удару по аеродрому Кущевська - британська розвідка

Після української атаки на аеродром Кущевська, Росія, ймовірно, була змушена вивести з цього району приблизно 40 літаків різних типів та розосередити їх на численних аеродромах подалі від лінії фронту. Про це повідомило Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки, - пише Lb.ua.

"Вплив цього розосередження навряд чи буде відразу очевидним або драматичним. Однак Україна вже продемонструвала здатність завдавати ударів значно далі вглиб Росії, ніж ці точки розосередження", - йдеться в повідомленні.

Те, що Росія пішла на такі заходи, означає, що для збереження постійної присутності на полі бою тривалість вильотів її літаків доведеться збільшити. Це, своєю чергою, потребуватиме більше палива та збільшить витрати, а також навантаження на екіпажі, йдеться у звіті.

Військовий аеродром Кущевська, розташований у Краснодарському краї, у ніч на 27 квітня зазнав удару безпілотників. За попередніми даними, знищено склад з УМПК, за допомогою яких ворог перетворює звичайні бомби на керовані. З-поміж іншого, на летовищі базувалися фронтові бомбардувальники.

У ніч проти 27 квітня десятки безпілотників атакували військовий аеродром на Кубані та НПЗ у Краснодарському краї. Внаслідок атак виникли пожежі.

Ніч на 27 квітня також стала "вибуховою" і для для Ільського НПЗ та військового аеродрому "Кущевськ". За даними джерел LB.ua, "бавовна" на ці об‘єкти завітала завдяки дронам СБУ. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті