Росія має "повільні, але впевнені" перемоги на фронті через нестачу в України ППО - ISW

Нестача ППО веде до повільних, але впевнених перемог росії на фронті. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у зведенні від 11 квітня.

"Розкидане та непослідовне прикриття протиповітряної оборони вздовж фронту сприяє тому, що Росія посилила удари керованими та некерованими плануючими бомбами. Російські сухопутні війська користуються своєю здатністю наносити повітряні удари по українських передових позиціях для повільного, але впевненого здобуття перемог", - йдеться у зведенні. 

Підкреслюється, що російські удари змусили Україну приймати складні рішення між забезпеченням протиповітряної оборони великих населених пунктів у тилу і активних районів на передовій, і росія "...ймовірно, використовує деградовану парасольку української протиповітряної оборони, намагаючись зруйнувати українську енергетичну мережу і обмежити оборонно-промисловий потенціал України". 

Аналітики також нагадують, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україні необхідно більше батарей ППО "Петріот" для захисту як населених пунктів України, так і прифронтових територій.

Раніше повідомлялось, що Кулеба запросив партнерів, від яких залежить постачання систем ППО, провести ніч у Харкові.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті