Російський експерт про виступ путіна: "Це виглядає якоюсь уже шизофренією"

Директор російського Центру досліджень постіндустріального суспільства Владислав Іноземцев заявив забороненому в РФ виданню The Insider, що виступ путіна 21 лютого "був дуже слабким і ніяк не вплине на поточний порядок денний".

"Путинський виступ був дуже слабким. Таке враження, що його спічрайтери та радники хотіли щосили знайти щось, що могло показати демонстрацію сили, але нічого не знайшли. Ідея виходу з договору щодо СНО - це ні про що, тому що у Росії зараз менше боєголовок та носіїв, причому носіїв набагато менше, і ще частина старих ракет виводиться з обігу, якщо Росія вийде з цього договору, то вона все одно не зможе технічно наростити обсяг озброєнь до меж, які договір дозволяв, до 2025 року мінімум. А до цього часу договір вже майже закінчиться, його укладено до лютого 2026 року", - пояснив Іноземцев.

"Якщо в тебе не було часу минулого року звернутися до нації, то невже за весь рік не знайшлося що сказати, окрім обговорення гомосексуалів, проблем релігії та ґендерної сутності? Це виглядає якоюсь уже шизофренією", - додав Іноземцев.

"Рік вперед від сьогоднішніх подій — це кінець війни. Не думаю, що вона триватиме ще кілька років, бо Заходу потрібні результати. Україну підтримуватимуть дедалі активніше. На початок весни важкі наслідки для російської армії вже виявляться, і війну треба буде закінчувати. Думаю, що наступне послання буде присвячене тому, чого ми там досягли і чому операція завершується. [Путін] буде говорити, що ми досягли великих успіхів, зупинили страшну загрозу, «а зараз вибори, я знову веду Росію вперед» і так далі. Буде роздача нових наколок дрібних, але головне - будуть підсумки, [заяви], що ми чогось досягли, тому що йти на вибори зі 150 тисячами вбитих буде дуже важко", - вважає Іноземцев.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті