Російські окупанти напередодні путінських "виборів" моніторять сторінки місцевих мешканців у соцмережах

Напередодні путінських "виборів" росіяни моніторять сторінки мешканців окупованих територій у соцмережах. Про це повідомляє Центр національного спротиву 10 березня. 

"Напередодні пропагандистського фарсу під назвою "вибори президента РФ" на тимчасово окупованих територіях росіяни почали вивчати сторінки місцевих мешканців у соцмережах", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що при окупаційних адміністраціях були створені моніторингові групи, які досліджують пости "лідерів думок" в різних галузях щодо їх позицій. Кожен тиждень звіт з такими особами та поміткою щодо тональності їх висловів відправляється далі. 

"Таким чином росіяни хочуть не допустити "дезінформації" перед "виборами" й заглушити всіх незгодних", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в "ЛНР" уже намалювали 92% явки на незаконні вибори президента РФ. Кажуть, що у дворах голосувати не будуть, усі дружно підуть на "виборчі дільниці".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті