РФ втратила 80 тисяч військових за півроку війни в Україні - Уоллес

Російська армія з початку повномасштабного вторгнення в Україну вже втратила понад 80 тисяч солдатів убитими, пораненими, полоненими та дезертирами. Про це 5 вересня повідомляє Express.

Таку оцінку втрат окупантів назвав міністр оборони Великобританії Бен Воллес під час виступу перед британськими депутатами.

"Росія продовжує втрачати значну кількість техніки та особового складу. За оцінками, на сьогодні загинуло понад 25 000 російських солдатів, а всього, якщо враховувати вбитих, захоплених у полон і зареєстрованих десятків тисяч дезертирів, це понад 80 000 вбитих, поранених та інших категорій ", - сказав британський міністр оборони.

За прогнозами Уоллеса такі втрати вплинуть на російську армію та її боєздатність. При цьому, попри такі втрати, окупанти не досягли жодної зі своїх стратегічних цілей.

Своєю чергою Україна досягла значних успіхів у контрнаступі на півдні. Зокрема Уоллес зазначив, що українські війська завдали серйозної шкоди річковим переправам окупантів. Все це серйозно вплинуло на логістику росіян на Херсонщині.

"На сьогодні українська армія вступає в бій з російськими військами, реалізуючи як артилерійські, так і наземні операції. Вони досягають реальних успіхів, але зрозуміло, як ми бачили в інших місцях цього конфлікту, бої близькі та важкі, і Україна зазнає втрат, пов'язаних з атакувальними силами", – сказав Уоллес.

Нагадаємо, що за оцінками Генштабу ЗСУ, наші воїни вже знищили майже 50 тисяч окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті