РФ обстріляла з артилерії маршрут місії МАГАТЕ і запустила фейк про десант ЗСУ (ФОТО)

Російські окупанти ведуть артилерійський обстріл погодженого маршруту проходження місії МАГАТЕ із Запоріжжя до ЗАЕС. Про це у Телеграм повідомив голова Запорізької ОВ Олександр Старух 1 вересня.

"Росіяни ведуть артобстріл заздалегідь погодженого маршруту слідування місії МАГАТЕ із Запоріжжя до ЗАЕС. Передова група ООН не може продовжити рух з міркувань безпеки. Україна продовжує докладати зусиль для організації безпечного доступу міжнародної місії МАГАТЕ до ЗАЕС. Вимагаємо від РФ припинити провокації і надати безперешкодний доступ МАГАТЕ до українського ядерного об'єкту", - написав Старух.

Одночасно з обстрілом маршруту місії МАГАТЕ в російських пропагандистських ЗМІ була опублікована інформація про український десант, що нібито висадився в районі Енергодару, і вступ з ним у бій російської авіації.

Як раніше повідомлялося, мер Енергодару Дмитро Орлов заявив, що з самого ранку 1 вересня місто перебуває під постійним мінометним обстрілом.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті