РФ готує кораблі та авіацію для блокування районів Чорного моря після виходу з "зернової угоди"

Після виходу РФ із Чорноморської зернової ініціативи збройні сили окупантів активізували бойову підготовку надводних сил і морської авіації Чорноморського флоту. Про це повідомляє Military Media Center у Телеграм 26 липня. 

"Росіяни, зокрема, відпрацьовують блокування морських районів, виявлення і знищення кораблів. Вочевидь, росіяни практикують ураження цивільних суден, що прямуватимуть до та з портів України", - йдеться у повідомленн.

Зазначається, що при цьому окупанти продовжують удосконалювати систему оборони Криму, зокрема армянського та перекопського напрямків.

Як повідомлялося, на Одещині здетонували 4 міни: шторм у Чорному морі призвів до підвищення мінної небезпеки. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті