Путін заявив про зміни в ядерній доктрині та нові умови для застосування ядерної зброї РФ

Російський диктатор Путін заявив про оновлення ядерної доктрини Росії. Про це він говорив на засіданні постійної наради Радбезу з ядерного стримування, - повідомляють росЗМІ 25 вересня.

«... ми бачимо, що сучасна військово-політична обстановка динамічно змінюється, і ми зобов'язані це враховувати. Зокрема виникнення нових військових загроз і ризиків для Росії і наших союзників», - сказав диктатор.

Путін запропонував внести в доктрину низку уточнень у частині визначення умов застосування ядерної зброї.

Поряд із розширенням переліку держав і військових союзів, щодо яких проводиться ядерне стримування, буде доповнено список військових загроз, для нейтралізації яких необхідні заходи ядерного стримування.

«Також чітко фіксуються умови переходу Росії до застосування ядерної зброї. Будемо розглядати таку можливість вже при отриманні достовірної інформації про масований старт засобів повітряно-космічного нападу і перетин ними нашого державного кордону. Маю на увазі літаки стратегічної і тактичної авіації, крилаті ракети, безпілотники, гіперзвукові та інші літальні апарати»,- сказав Путін.

Також, за його словами, Росія залишає за собою право застосувати ядерну зброю в разі агресії проти Білорусії як учасника Союзної держави. «З білоруською стороною, з президентом Білорусії всі ці питання узгоджені. Зокрема, якщо противник, використовуючи звичайну зброю, створює критичну загрозу нашому суверенітету»,- сказав він.

Путін вважає, що всі уточнення, які будуть внесені до ядерної доктрини, є «глибоко вивіреними» і «відповідними» сучасним воєнним загрозам і ризикам щодо Росії.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті