Псевдопосадовицям "ЛНР" з Білокуракиного та Марківки "світить" по 10 років ув’язнення

Двом псевдочиновницям з Марківки та Білокуракиного повідомлено про підозру в колабораціонізмі. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора.

"За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянці України, яка у кінці травня 2022 року погодилася на пропозицію представників окупаційної влади держави-агресора та стала так званим "главного бухгалтера Государственного учреждения ЛНР Станции по борьбе с болезнями животных Марковского района", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, крім того, судитимуть мешканку Луганщини, яка в березні 2022 року добровільно обійняла псевдопосаду "виконувача обов’язків голови адміністрації Білокуракинського району ЛНР".

Підкреслюється, що жінкам інкриміновано колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

"За вчинене їм загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що досудове розслідування веде 3 управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Раніше повідомлялось, що посадовцю ДСНС зі Старобільщини повідомлено про підозру у держраді, у перспективі – довічне ув’язнення.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті