Проєкт "Різдво з Україною" цьогоріч представлений в 11 країнах Європи

Проєкт «Різдво з Україною» цьогоріч представлений на понад 30 ярмарках в 11 країнах Європи. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Проєкт «Різдво з Україною» ініційовано та організовано Міністерством культури та інформаційної політики України у співпраці з партнерами. Мета проєкту — презентувати українську культуру, традиції та ремесла, аби нагадати європейцям про війну за свободу та ідентичність, у якій Україна протистоїть росії», - ідеться у повідомленні.

3 грудня Україну представили на 16 Щорічному благодійному ярмарку Spouses of Heads of Missions (SHOM) Charity Bazaar під Почесним Патронатом Першої Леді Республіки Польща Агати Корнгаузер-Дуди. У події також взяли участь Посол України в Польщі Василь Зварич разом із дружиною.

На українському національному стенді та стенді фундації Uniters були представлені різноманітні українські продукти – сувеніри, вироби ручної роботи, запашна кава та українська кухня. Всі кошти, зібрані під час ярмарку, будуть направлені на благодійність, зокрема, на підтримку Uniters.

Також українську продукцію у рамках проєкту можна знайти на святкових ярмарках у містах: Брно, Берлін, Дюссельдорф, Крефельд, Тампере, Турку, Вільнюс, Страсбург, Порту, Краків, Гданськ, Познань, Вроцлав, Сан Себастьян, Мадрид, Малага, Гранада, Гаага, Афіни, Скансен.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті