Пропонується в рамках дерусифікації перейменувати станції "Первомайськ" та "Урало-Кавказька": приймаються пропозиції

Луганська ОВА пропонує в рамках дерусифікації інфраструктури "Укрзалізниці" перейменувати залізничну станції "Первомайськ" і зупинний пункт "Урало-Кавказька" на Луганщині. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 9 березня.

"У 2016 році Верховна Рада України декомунізувала та повернула історичні назви двом районам та  36 населеним пунктам Луганської області. Проте на мапі нашої області ще є неоднозначні топоніми, – сказано в повідомленні. – Якщо назви восьми зупинок просто треба привести у відповідність до нових назв населених пунктів, в яких вони розташовані, то як мають називатись залізнична станція "Первомайськ" та зупинний пункт "Урало-Кавказька", поки що відповіді немає. Можливо, правильно буде присвоїти їм імена Героїв, які віддали життя за рідну Луганщину".

Отже, мешканцям Луганщини пропонується висловити свою думку з цього приводу та долучитись до опитування:

Залізнична станція "Первомайськ":

1. Повернути історичну назву Петро-Мар’ївка.

2. Увічнити у назві ім’я (запропонувати постать, позначивши заслугу перед Луганщиною).

3. Залишити без змін.

Зупинний пункт "Урало-Кавказька":

1. Увічнити у назві ім’я (запропонувати постать, позначивши заслугу перед Луганщиною).

2. Залишити без змін.

3. Ваш варіант.

"Голосування триватиме до 19 березня включно", – йдеться в повідомленні.

Свої варіанти назв пропонується залишати в коментарях під новиною, розміщеною на офіційній сторінці ЛОВА у Facebook за посиланням.

Раніше повідомлялось, що пенсійники Луганщини ведуть виїзні прийоми в хабах для ВПО в шести регіонах України.

Статті

Країна
09.11.2024
12:17

Підвищення тарифів на комуналку, борги та підготовка до опалювального сезону. Інтерв'ю з експертом у сфері ЖКГ Олегом Попенком

У червні 2024 року українці вже пережили зростання цін на електроенергію (на 64%), а згідно з "інфляційним звітом" Національного банку України, з 2025 року розпочнеться "поступове приведення тарифів до їх економічно обґрунтованих рівнів".
Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Країна
07.11.2024
10:54

Хочеться, щоб тепло було не тільки на душі. Як Дніпропетровщина розпочала опалювальний сезон

Критично важливі об’єкти продовжують забезпечувати генераторами – закривати цю потребу допомагають міжнародні партнери. На підприємствах тепло- та водопостачання створили запас палива.
Всі статті