Профільному комітету ВР "поки важко уявити", яким саме буде законопроєкт про мобілізацію. Розгляд поправок сподіваються завершити наступного тижня

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки сподіваються завершити розгляд всіх поправок до нового законопроекту про мобілізацію уже наступного тижня. Про це повідомив член фракції "Слуга народу", заступник голови комітету Єгор Чернєв в ефірі національного телемарафону 21 березня.

"Наразі ми опрацювали близько 1500 поправок, загалом процес іде доволі швидко. Не всі парламентарі, які подавали правки, хочуть їх відстоювати у комітеті, тому це пришвидшує справу. Сподіваюся, що наступного тижня ми завершимо з усіма 4300 поправками", - сказав Чєрнєв.

Він науважив, що "поки важко уявити, яким саме буде законопроєкт", тому що не всі поправки проходять розгляд.

Раніше, 5 березня Чернєв так само заявляв, що профільному комітету треба близько тижня на розгляд поправок, щоб винести законопроєкт в сесійну залу для голосування. "Я думаю, що це може зайняти близько тижня, після чого Комітет зможе рекомендувати законопроект та внести його в сесійну залу для прийняття рішення", - зазначав тоді Чернєв.

Крім того, тоді він висловив думку, що більшість комітету, ймовірно, проголосує за те, щоб рекомендувати ухвалити законопроєкт в цілому.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті