Прем'єрка Франції хоче, щоб нові санкції виявилися для РФ нестерпними

Прем’єр-міністерка Франції Елізабет Борн під час дебатів у Національній асамблеї 3 жовтня захищала запровадження санкцій проти росії у відповідь на повномасштабне вторгнення в Україну прагненням збільшити ціну війни для москви. Про це повідомляє Еспрессо з посиланням на BFMTV.

"Наша мета від самого початку була одна: зробити ціну війни нестерпною для росії, завдати сильного удару по її економіці, не дати їй можливості фінансувати свій наступ", – наголосила глава уряду Франції у своєму зверненні.

"Саме росія розв'язала цю війну. Саме росія підштовхує нас до дій. Санкції триватимуть доти, доки путін продовжуватиме розкручувати спіраль конфлікту і конфронтації", – додала вона.

Окрім цього, за словами Елізабет Борн, відмова від санкцій проти росії означала б "відмову від України", "відмову від наших цінностей" та "підпорядкування росії".

"І ці санкції, всупереч тим, хто маскує своє захоплення російським імперіалізмом нібито патріотизмом, – вони працюють. Російська економіка значно скоротилася, падіння ВВП за цей рік склало 6%. Російська інфляція вибухнула. А росія втратила доступ до високотехнологічних матеріалів", – наголосила Борн.

Також вона закликала французьких депутатів не вестися на російську пропаганду, яка стверджує, що москва чудово почувається через високі ціни на енергоносії.

Як повідомлялось раніше, російські мільярдери з початку 2022 року втратили майже 94 мільярди доларів.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті