Понад 60 млрд доларів для України США можуть виділити на початку квітня - ЗМІ

Конгрес США, у якому з осені застряг пакет допомоги Україні на $61,4 млрд, може ухвалити його наприкінці березня - на початку квітня. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на CNN.

За даними джерел CNN, підтримка Києва увійде до законопроєкту про новий бюджет, який готується винести на голосування спікер палати представників Майк Джонсон.

До цього спікер "зірвав" узгодження двох запропонованих демократами проєктів бюджету. Однак, як зазначають джерела, Джонсон провів приватну зустріч із республіканцями нижньої палати, які просувають ідею нового двопартійного проєкту, що передбачає допомогу Ізраїлю та Україні. Спікер не зайняв будь-якої позиції щодо плану, але закликав його доопрацювати, щоб можна було винести документ на голосування.

Водночас, за словами джерел CNN, Джонсон ризикує, виносячи законопроєкт на голосування, оскільки вкрай праві члени палати - прихильники експрезидента Дональда Трампа - можуть проголосувати за його усунення з посади спікера. Також ініціативу можуть не підтримати ліві демократи, які не прагнуть виділяти додаткові кошти Ізраїлю, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Палаті представників США обіцяють "вчасно" винести на голосування допомогу Україні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті