Понад 1500 пацієнтів-переселенців отримали послуги від мобільних бригад Рубіжанських медиків з початку року у чотирьох містах України

Медики з Рубіжанської громади Луганської області здійснили 80 виїздів мобільних бригад до шелтерів, модульних містечок і хабів для переселенців у Дніпрі, Вінниці, Павлограді й Хмельницькому протягом шести місяців поточного року, надавши послуги 1565 пацієнтам. Про це повідомила медична директорка комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Рубіжанської міськради Луганської області (КНП "ЦПМСД" Рубіжанської міськради) Алла Родіонова, пише "ОстроВ" 10 липня. 

"Новою додатковою формою роботи є робота створених Центром мобільних медичних бригад, які виїжджають у місця компактного проживання або перебування ВПО. До складу таких бригад входять лікар загальної практики - сімейний лікар/лікар-терапевт, лікар педіатр дільничний, медична сестра й водій автотранспортного засобу. За півроку луганські медики здійснили 80 таких виїздів. При цьому їхні послуги отримали 1565 мешканців шелтерів, модульних містечок, відвідувачів хабів у Дніпрі, Вінниці, Павлограді й Хмельницькому", - сказано в повідомленні.

За словами Родіонової, після огляду пацієнтів за призначенням лікарів всі забезпечуються необхідними безкоштовними якісними лікарськими засобами, які видаються безпосередньо або шляхом виписування електронного рецепта за державною програмою "Доступні ліки". 

"А найголовніше - всі отримують психологічну підтримку", - каже Родіонова.

Раніше повідомлялось, що Центр відновного лікування та реабілітації з Рубіжного, який працює в Харкові, отримав гуманітарну допомогу.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті