Понад 1400 переселенців з Луганщини у різних регіонах звернулися по допомогу до гумхабів Гірської громади за тиждень

Понад 1400 переселенців з Луганщини звернулися по допомогу до гумхабів Гірської громади в різних регіонах України протягом минулого тижня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 12 червня.

"Більше 1400 ВПО-луганчан за тиждень звернулися по допомогу до гумхабів Гірської громади", – сказано в повідомленні.

У Києві, крім продуктових наборів, наші переселенці отримували допомогу від благодійної організації "БФ "Восток SOS", сімейні набори гігієни від Міжнародної організації з міграції, термобілизну від неурядової некомерційної корпорації "Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк". Також у хабі консультували спеціаліст Луганського обласного центру зайнятості, юрист благодійного фонду "Право на захист", лікар.

У Богданівці працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна.

У Корсунь-Шевченківському видавали продуктові набори, допомогу від "Восток SOS", підгузки для дітей та дорослих, гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції. Відвідувачі мали змогу звернутися до юриста та отримати консультації із питань пошкодженого майна.

На Хмельниччині ВПО з Луганщини забезпечувалися продуктовими наборами. Крім того, лікарі Норвезького Червоного Хреста здійснювали первинний огляд, надавали консультації дорослим та дітям, вимірювали кров’яний тиск, рівень цукру та сатурації, видавали набори безрецептурних ліків.

На Полтавщині переселенцям видавали продуктові та гігієнічні набори, одяг, взуття та підгузки. Також спеціалісти гуманітарної місії "Проліска" надавали луганчанам психологічну допомогу, консультували юристи благодійного фонду "Право на захист", спеціаліст пенсійного фонду України у Луганській області, приймав лікар.

Раніше повідомлялось, що гуманітарний хаб для переселенців з Луганщини розпочав роботу в Ірпені (адреса, контакт).

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті