Поліція Донеччини охороняє 11 шкіл на території можливих бойових дій

У Донецькій області поліція охороняє 11 закладів загальної середньої освіти на території можливих бойових дій, хоча очне навчання там не проводиться. Про це Укрінформу повідомили у Донецькій обласній військовій адміністрації.

«Станом на сьогодні поліцією охорони відповідно до укладених договорів охороняються 11 закладів загальної середньої освіти, розташованих на території можливих бойових дій», - йдеться у повідомленні.

В ОВА нагадали, що з урахуванням безпекової ситуації в області начальниками військових, військово-цивільних адміністрацій населених пунктів, міськими, селищними, сільськими головами були прийняті рішення про дистанційну форму навчання у 273 закладах загальної середньої освіти, у яких здобувають освіту 89,5 тис. учнів.

В очному форматі організовано освітній процес у двох закладах загальної середньої освіти обласної комунальної власності, які переміщені до більш безпечних регіонів України.

«Питання визначення закладів загальної середньої освіти для формування потреби у першочерговому забезпеченні їх поліцією охорони буде розглянуто після завершення бойових дій на території області та стабілізації безпекової ситуації», - заявили в ОВА.

Як повідомлялося, в Донецькій області за даними на початок 2023/2024 навчального року (на 1 вересня 2023 р.) російські загарбники повністю зруйнували 82 та пошкодили 320 закладів загальної середньої освіти.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті