Поліцейський із Кривого Рогу привласнив понад 740 тисяч грн із банківських карток померлих людей

Слідчий поліції з Кривого Рогу), використовуючи службові повноваження, протягом 2024 року привласнював гроші людей, які померли природною смертю. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора затримано та повідомлено про підозру слідчому поліції з Кривого Рогу у шахрайстві, привласненні чужого майна, несанкціонованому втручанні в роботу електронних систем та незаконному поводженні зі зброєю (ч. 4 ст. 190, ст. 357, ч. 1, 2 ст. 361, ч. 1 ст. 263 КК України)", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, правоохоронець протягом 2024 року, використовуючи службові повноваження під час виїзду на місце події, забирав телефони, паспорти та банківські картки людей, які померли природною смертю.

"Після заволодіння їхніми особистими речами, підозрюваний знімав гроші з банкоматів, розплачувався у магазинах, а також протиправно входив у банківські застосунки на вкрадених телефонах, отримуючи доступ до депозитів пенсіонерів. У деяких випадках він навіть оформлював кредити на імена померлих людей", - зазначається в повідомленні.

У такий спосіб загалом поліцейський заволодів понад 740 тис. грн.

Під час обшуків за місцем його проживання вилучено банківські картки, мобільні телефони, паспорти померлих, а також боєприпаси і три одиниці незареєстрованої вогнепальної зброї.

Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 3 млн грн.

Досудове розслідування проводить ГСУ ДБР, оперативний супровід - ДВБ Нацполіції України.

Як повідомлялося, ДБР викрило посадовця , який привласнив майже 1 млн гривень на будівництві військового об’єкту. 

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті