Поліцейські Луганщини привезли гуманітарну допомогу у деокуповані села області

Поліцейські Луганщини доставили гуманітарну допомогу мешканцям деокупованих сіл області 22 лютого. Відповідне відео розмістила поліція Луганщини в Телеграм. 

"Гуманітарна допомога – єдине, що дозволяє жителям деокупованих населених пунктів Луганщини виживати. Адже в селах немає ні крамниць, ні аптек, ні світла, ні газу. Виїхати чи заїхати в ці населені пункти - небезпечно: дороги заміновані, подекуди прострілюються ворогом, та й артилерія окупантів останнім часом майже не замовкає", - сказано в повідомленні. 

Поліцейські Луганщини, які несуть службу вздовж лінії розмежування, щотижня доставлять допомогу та, за потреби, ліки. Цього разу привезли жителям Греківки, Макіївки, Новолюбівки та Невського свіжий хліб.  Під час візиту також встановили Starlink, тож люди мали змогу поговорити зі своїми близькими та рідними. 

"Також поліцейські знову закликали мешканців подбати про власну безпеку  та виїхати у безпечні місця. Правоохоронці наголосили, що вони разом з  місцевими органами самоврядування нададуть всю необхідну допомогу в евакуації", - зазначається у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в прифронтові села Луганської області поліцейські привезли хліб, консерви й крупи.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті