Полеглого прикордонника зі Старобільського району Артема Гуртового перепоховали в Івано-Франківську

В Івано-Франківську перепоховали луганського прикордонника зі Старобільського району Артема Гуртового, який загинув у Лисичанську на початку повномасштабного російського вторгнення. Про це повідомив Луганський прикордонний загін (3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса) у facebook 11 липня.  

"В Івано-Франківську перепоховали полеглого прикордонника Артема Гуртового", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що саме в Івано-Франківську нині мешкає його родина - дружина Дарія з маленькими доньками-двійнятами та батьки, які виїхали з окупованої Луганщини. 

"Івано-Франківськ - місто, яке він так і не встиг відвідати, але планував і хотів. Івано-Франківськ - місто, яке стало для нас другим домом, поки рідне тимчасово окуповане", - цитуються в повідомленні слова Дарії Гуртової.

У 2023 році Артема Гуртового нагородили відзнакою міського голови "За честь і звитягу".

Головний сержант Артем Гуртовий з 2019 року проходив службу у лавах Луганського прикордонного загону. Чоловік родом з Попівки, що на Луганщині. Навчався в Луганському національному університеті ім. Шевченка у Старобільську. Там він познайомився зі своєю майбутньою дружиною й у 2021 році у родини народилися двоє донечок-двійняток - Мирослава та Емілія.

Раніше повідомлялось, що загиблого воїна зі Старобільщини Аркадія Шолкова, який боронив Україну з 2014 року, поховали в Івано-Франківській області.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті