Поки що жоден росіянин не отримав українську візу, але заявки подали 112 осіб

Заявки на отримання української візи подали 112 громадян росії. Про це в ефірі єдиного телемарафону 10 серпня повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Станом на сьогодні, українські посольства за кордоном отримали 112 візових клопотань від громадян росії. Це громадяни РФ, які проживають у країнах Європейського Союзу. Зараз ці клопотання розглядаються. Продовжується перевірка цих громадян, доки жодна віза не погоджена", - розповів Ніколенко.

Він також нагадав, що на території РФ немає українських дипломатичних представництв і тому росіяни не можуть там навіть подати заявку на отримання візи для в'їзду в Україну.

"Громадяни Російської Федерації, які там проживають, не можуть подати заявку на отримання візи для в'їзду в Україну. Це можуть робити лише росіяни, які проживають в інших країнах світу та мають там дозвіл на тимчасове чи постійне проживання", - зазначив представник МЗС України.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим для росіян. Відтепер росіяни не можуть без запрошення приїхати в Україну, для в'їзду необхідні закордонний паспорт та паспортні дані сторони, що приймає, з собою вони повинні мати не менше 52 тис. грн.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті