Площа пожежі на нафтобазі в Брянській області розширилася до тисячі квадратних метрів

Площа пожежі на нафтобазі в Брянській області РФ, яка розпочалася, імовірно, внаслідок падіння збитого безпілотника вночі 19 січня, зросла до тисячі квадратних метрів. Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на російське агентство ТАСС.

За даними агентства, горять чотири резервуари з бензином. Для гасіння пожежі прибув пожежний поїзд. За заявою губернатора Брянської області Олександра Богомаза, у боротьбі з вогнем також задіяно 13 пожежних автоцистерн.

Раніше Богомаз повідомив, що під час знищення українського безпілотника загорілася нафтобаза в Клинцях. Також повідомлення про збитий безпілотник і нафтобазу, що загорілася, з'явилися в соцмережах.

Незадовго до появи цих повідомлень про пожежу міністерство оборони РФ заявило, що над Брянською областю рано вранці був збитий український БПЛА літакового типу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті