План відновлення України за версією ООН: 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років

План відновлення України від ООН передбачає, що 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років. Про це пише сайт "Новости ООН" 25 березня.

"За оцінками уряду України, Групи Світового банку, Європейської комісії та ООН, вартість запланованої відбудови України зросла до 411 мільярдів доларів, – сказано в повідомленні. – Звіт, випущений цього тижня, охоплює збитки, завдані за рік з моменту вторгнення Росії в Україну. Під час оцінки втрат експерти враховували як пряму фізичну шкоду, завдану інфраструктурі та будівлям, так і вплив воєнних дій на життя людей та їхні джерела засобів до існування".

Уточнюється, що 411 мільярдів доларів, як очікується, будуть витрачені протягом десяти років. Найбільше постраждали прифронтові райони: Донецька, Харківська, Луганська та Херсонська області.

Крім того, повідомляється, що 25 березня під егідою Управління Верховного комісара ООН з прав людини було опубліковано дві доповіді по Україні: одну щодо поводження з військовополоненими та іншу щодо загальної ситуації з правами людини. Документи були підготовлені Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні. Представляючи ці документи, голова Місії Матильда Богнер нагадала про найголовніше право людини – право на життя. Вона повідомила, що Моніторингова місія ООН задокументувала загибель понад восьми тисяч цивільних осіб. 14 тисяч мирних жителів дістали поранення. Понад 90 відсотків постраждалих стали жертвами ракетних обстрілів, використання в населеній місцевості зброї вибухової дії або мін. При цьому реальні цифри загиблих, як сказала представниця ООН, набагато вищі.

Раніше повідомлялося, що Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на виплату допомоги українцям.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті