Південна Корея скасує будь-які обмеження на допомогу Україні, якщо РФ надасть КНДР високоточну зброю

У неділю, 23 червня, радник з питань національної безпеки Південної Кореї Чанг Хо Джін заявив, що країна "не буде нічим зв'язана" щодо допомоги Україні, якщо росія надасть КНДР високоточну зброю. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на Yonhap.

Чанг підкреслив, що рішення Сеула про надання зброї Україні залежить від того, як розвиватиметься військова співпраця росії з Північною Кореєю.

"Я хотів би наголосити, що все залежить від того, що зробить Росія. Чи залишиться для нас лінія, якщо Росія передасть високоточну зброю Північній Кореї?", - сказав Чанг в ефірі корейського телебачення.

Зауваження Чанга означає, що Південна Корея може надати Україні летальну зброю, якщо росія перетне лінію.

Південна Корея заявила, що перегляне свою позицію щодо відмови від постачання зброї Україні після того, як президент росії путін і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали договір про всеосяжне стратегічне партнерство, який зобов’язує один одного співпрацювати в галузі оборони та військових технологій.

Відтоді путін попередив, що надання Сеулом зброї Україні буде "дуже великою помилкою".

Чанг заявив, що не тільки Південна Корея, а й росія повинні докласти зусиль для поліпшення двосторонніх відносин.

"Якщо вони хочуть відновити й просунути корейсько-російські відносини вперед, я хотів би ще раз повторити, що російська сторона повинна добре подумати", - сказав він.

Нагадаємо, раніше у Зеленського різко відреагували на новий договір путіна та Кім Чен Ина. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті