Пілотний проєкт для пошуку роботи з використанням штучного інтелекту реалізує Донецька обласна служба зайнятості

Донецька обласна служба зайнятості реалізує пілотний проєкт з використанням штучного інтелекту для пошуку роботи. Про це повідомила Донецька ОВА у Телеграм 15 травня.

"Наразі службою зайнятості Донеччини реалізується пілотний проєкт SkillLab, організований Світовим банком спільно з Міністерством економіки України, Норвезькою радою у справах біженців та компанією Skillab", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що, відповідно до проєкту, штучний інтелект оцінює досвід пошукачів роботи, здійснює профілювання їх навичок, на основі цих даних система підбирає для людей відповідні вакансії, пропонує їм за потреби курси навчання тощо.

"Завдяки участі у проєкті знайшла роботу Наталя Палько з Костянтинівки. Жінці 59 років, 20 з яких вона працювала в органах Державної податкової служби, потім отримала другу вищу освіту психолога, працювала спеціалістом з профорієнтації. У пошуках роботи Наталя звернулася до центру зайнятості. Фахівці порекомендували їй скористуватися платформою SkillLab", - наводиться приклад у повідомленні.

З деталями щодо того, як скористатись проєктом, можна ознайомитись на сайті Донецької ОДА за посиланням.

Раніше повідомялось, що ВПО з Мелітополя у Запоріжжі можуть пройти бізнес-навчання й отримати допомогу в написанні грантової заявки та реєстрації бізнесу.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті