"Підземну школу" на 1000 учнів з протирадіаційним укриттям збудують до кінця року у сільській громаді Запорізької області

"Підземну школу" з протирадіаційним укриттям збудують до кінця року у Кушугумській сільській громаді Запорізької області - наразі облаштовують фундамент. Про це повідомили Запорізька ОВА та її очільник Іван Федоров у Телеграм 2 серпня.

"В Кушугумській громаді до кінця року збудують "підземну" школу. Будівельники розпочали армування котловану", - йдеться в Телеграм-каналі ОВА.

Федоров уточнив, що вартість будівництва - 108 мільйонів гривень.

"Будівництво виконуємо коштом державного бюджету за співфінансування з місцевого", - зазначив Федоров.

В ОВА повідомили, що зараз у цій сільській школі є найпростіше укриття, розраховане на 50 осіб, тому з листопада 2023 року навчання тут проводилося в змішаному форматі. Але не всі батьки відпускали дітей до школи, бо хвилювались за їхню безпеку.

"Весь педагогічний колектив дуже зрадів, дізнавшись, що у нас буде будуватися "підземна" школа і відновиться очне навчання, - цитує ОВА директорку школи Жанну Вінніченко.

Нова школа буде розрахована на 1000 дітей, навчання проводитиметься у дві зміни. Заклад прийматиме не тільки дітей громади - завдяки автобусам, які зараз закуповує ОВА, сюди возитимуть школярів з інших населених пунктів.

Раніше повідомлялось, що в одній зі шкіл Запоріжжя будують протирадіаційне укриття.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті