Підозру від СБУ отримали колаборанти, які мають "впливові посади" в партійній ієрархії й представляють партію путіна у псевдопарламенті "ЛНР"

СБУ повідомила про підозру чотирьом колаборантам, які отримали мандати "народного совета ЛНР" через фейкові вибори, влаштовані агресором у 2023 році. Про це пише 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 14 червня.

Зазначається, що у серпні минулого року окупанти внесли цих "політиків" до списку кандидатів в "депутати народного совета ЛНР первого созыва". Усі підозрювані потрапили до незаконного "парламенту" через членство в партії «единая россия» і наразі обіймають «впливові посади» в партійній ієрархії луганського рівня. 

Так, Олександр Крієренко та Антоніна Машкова (на фото друга зліва) - серед керівників луганського регіонального осередку "Единой россии"; Світлана Гізай (на фото крайня ліворуч) курирує Слов’яносербське відділення партії, Зінаїда Надьон (на фото крайня праворуч) координує партійний проект "Российское село" на захопленій рашистами Луганщині.  

"Колаборанти легалізують російську окупацію та сприяють поширенню впливу кремлівської політсили на підконтрольній ворогу території. Вони відповідатимуть перед законом за колабораціонізм за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 10 років тюрми та конфіскація майна", - йдеться в повідомленні.

Раніше "ОстроВ" писав, що колаборантка з Луганська Зінаїда Надьон вже не вперше фігурує у справах СБУ. Так, її було викрито на фінансуванні окупаційної адміністрації й бойовиків "ЛНР". Крім того, повідомлялось, що шістьом "депутатам" так званого "народного совєта ЛНР", які взяли участь в організації псевдореферендуму, включаючи Надьон, загрожує 10 років.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті