Підозру від СБУ отримали колаборанти, які мають "впливові посади" в партійній ієрархії й представляють партію путіна у псевдопарламенті "ЛНР"

СБУ повідомила про підозру чотирьом колаборантам, які отримали мандати "народного совета ЛНР" через фейкові вибори, влаштовані агресором у 2023 році. Про це пише 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 14 червня.

Зазначається, що у серпні минулого року окупанти внесли цих "політиків" до списку кандидатів в "депутати народного совета ЛНР первого созыва". Усі підозрювані потрапили до незаконного "парламенту" через членство в партії «единая россия» і наразі обіймають «впливові посади» в партійній ієрархії луганського рівня. 

Так, Олександр Крієренко та Антоніна Машкова (на фото друга зліва) - серед керівників луганського регіонального осередку "Единой россии"; Світлана Гізай (на фото крайня ліворуч) курирує Слов’яносербське відділення партії, Зінаїда Надьон (на фото крайня праворуч) координує партійний проект "Российское село" на захопленій рашистами Луганщині.  

"Колаборанти легалізують російську окупацію та сприяють поширенню впливу кремлівської політсили на підконтрольній ворогу території. Вони відповідатимуть перед законом за колабораціонізм за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 10 років тюрми та конфіскація майна", - йдеться в повідомленні.

Раніше "ОстроВ" писав, що колаборантка з Луганська Зінаїда Надьон вже не вперше фігурує у справах СБУ. Так, її було викрито на фінансуванні окупаційної адміністрації й бойовиків "ЛНР". Крім того, повідомлялось, що шістьом "депутатам" так званого "народного совєта ЛНР", які взяли участь в організації псевдореферендуму, включаючи Надьон, загрожує 10 років.

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті