Підозру від СБУ отримали колаборанти, які мають "впливові посади" в партійній ієрархії й представляють партію путіна у псевдопарламенті "ЛНР"

СБУ повідомила про підозру чотирьом колаборантам, які отримали мандати "народного совета ЛНР" через фейкові вибори, влаштовані агресором у 2023 році. Про це пише 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 14 червня.

Зазначається, що у серпні минулого року окупанти внесли цих "політиків" до списку кандидатів в "депутати народного совета ЛНР первого созыва". Усі підозрювані потрапили до незаконного "парламенту" через членство в партії «единая россия» і наразі обіймають «впливові посади» в партійній ієрархії луганського рівня. 

Так, Олександр Крієренко та Антоніна Машкова (на фото друга зліва) - серед керівників луганського регіонального осередку "Единой россии"; Світлана Гізай (на фото крайня ліворуч) курирує Слов’яносербське відділення партії, Зінаїда Надьон (на фото крайня праворуч) координує партійний проект "Российское село" на захопленій рашистами Луганщині.  

"Колаборанти легалізують російську окупацію та сприяють поширенню впливу кремлівської політсили на підконтрольній ворогу території. Вони відповідатимуть перед законом за колабораціонізм за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 10 років тюрми та конфіскація майна", - йдеться в повідомленні.

Раніше "ОстроВ" писав, що колаборантка з Луганська Зінаїда Надьон вже не вперше фігурує у справах СБУ. Так, її було викрито на фінансуванні окупаційної адміністрації й бойовиків "ЛНР". Крім того, повідомлялось, що шістьом "депутатам" так званого "народного совєта ЛНР", які взяли участь в організації псевдореферендуму, включаючи Надьон, загрожує 10 років.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті