Підозру від СБУ отримала заступниця "цифрового міністра" Вєсєлова, яка впроваджує на окупованій Луганщині пропагандистські медіатехнології

Служба безпеки України повідомила про підозру колаборантці Олександрі Вєсєловій, яка працює на керівній посаді у так званому "министерстве цифрового развития, связи и массовых коммуникаций ЛНР". Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 10 травня.

Встановлено, що у липні 2023 року окупанти призначили Вєсєлову "и. о. министра". Пізніше вона отримала посаду "замминистра", яку обіймає дотепер. 

До початку широкомасштабної війни фігурантка співпрацювала з ворогом в окупаційному "минкомсвязи ЛНР". Крім того, вона пройшла вишкіл за російською програмою "мастерская новых медиа" з підготовки фахівців у сфері пропагандистських медіатехнологій. 

"Наразі вона займається інтеграцією тимчасово окупованої території Луганщини в інформаційний простір РФ", - зазначає СБУ.

Зловмисниця отримала підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність).  

У повідомленні зазначається, що СБУ також завершила досудове розслідування щодо так званого "заместителя министра труда и социальной политики ЛНР". Матеріали скеровано до суду, окупаційного чиновника оголошено у розшук.

Обом "високопосадовцям ЛНР" загрожує до 10 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялось, що підозру у колабораційній діяльності отримав колишній окупаційний "мер" Лисичанська Андрій Скорий, який втік до РФ і потрапив там до СІЗО.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті