Підозру отримав "суддя верховного суду ЛНР", який приймав рішення застосовувати примусові медичні й виховні заходи до українських патріотів

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру колишньому українському судді, який увійшов до складу "верховного суду ЛНР". Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у facebook у м. Сєвєродонецьк у 21 червня. 

"Служба безпеки України зібрала доказову базу на колишнього суддю Луганського окружного адміністративного суду, який порушив присягу та перейшов на бік ворога. У 2015 році за наказом ватажка "ЛНР" Плотницького зловмисник очолив "краснодонський міськрайонний суд". Під кураторством росіян він приймав рішення щодо незаконного ув’язнення проукраїнськи налаштованих громадян, застосування до них примусових медичних та виховних заходів", - сказано  повідомленні.

Зазначається, що згодом фігурант був призначений суддею "верховного суду ЛНР". Наразі він  забезпечує функціонування так званої "судової гілки влади" окупаційної адміністрації.

За матеріалами СБУ слідчі ДБР повідомили псевдосудді про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

- ч.3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади);

- ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недорканність України);

- ч.1 ст. 111(державна зрада). 

Раніше повідомлялось, що підозру СБУ отримав зрадник Кочетов, який в "МНС ЛНР" забезпечує "антитерористичну захищеність" об’єктів "республіки".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті