Піар-служба "Шахтаря" показала, як густо росте бур'ян на "Донбас-Арені"

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      У мережі з'явилось відео, на якому видно, як занедбана територія домашнього стадіону футбольного клубу "Шахтар" поросла бур'яном в окупованому РФ Донецьку. Відео опублікував у своєму twitter PR-спеціаліст донецького "Шахтаря" Олег Барков.

      "Без сліз важко дивитися. Там, де "рускій мір", там всюди занепад та смерть. Але ми обовʼязково повернемося", - додав він у підписі до відео.

      Нагадаємо, "Шахтар" зіграв свій останній матч на "Донбас Арені" 2 травня 2014 року та обіграв "Іллічівець" в чемпіонаті України.

      Як повідомлялося, окупанти "ДНР" заявили про обовʼязковий ремонт "Донбас Арени". 

      Статті

      Світ
      16.04.2025
      13:57

      «Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

      «Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
      Донбас
      13.04.2025
      18:00

      Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

      Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
      Країна
      11.04.2025
      11:18

      Виживання в період втрати соціальних зв’язків

      Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
      Всі статті