Переселенців з Луганщини у Хмельницькому прийматимуть лікарі Червоного Хреста (адреса)

Лікарі Червоного Хреста прийматимуть переселенців з Луганщини у Хмельницькому 28 червня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 27 червня.  

"У середу, 28 червня, у гуманітарному хабі Гірської громади у Хмельницькому лікарями Червоного Хреста буде проведено прийом переселенців. – сказано в повідомленні. – До складу мобільної медико-психологічної бригади увійдуть сімейний лікар, невролог, психолог".

Уточнюється, що вони вимірюватимуть рівень цукру у крові (натще), артеріальний тиск, сатурацію крові та видаватимуть ліки.

Зазначений проєкт у Хмельницькій області спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. У рамках проєкту надається медична допомога внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах Хмельницької області. Зокрема, огляд, діагностика, направлення до фахівців.

Всі послуги безоплатні, надаються за місцем розміщення внутрішньо переміщених осіб без попереднього запису.

Адреса хабу: вул. Кам’янецька, 122.

Раніше повідомлялось, що переселенців з Луганщини в Києві консультуватимуть із питань соціальної та психологічної допомоги (адреса, графік).

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті