Переговори про вступ України в ЄС та постачання снарядів: Зеленський провів розмову з головою Європейської ради

Президент України Володимир Зеленський 19 березня провів телефонну розмову з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Сторони обговорили переговори про вступ України до ЄС і постачання снарядів, - повідомив Зеленський в офіційному Телеграм-каналі.

"Напередодні засідання Європейської ради провів телефонну розмову з Президентом ЄР Шарлем Мішелем. Насамперед обговорили подальші кроки на шляху до фактичного початку переговорів про вступ України в ЄС, а також подальшу всебічну підтримку України з боку ЄС. Подякував Шарлю за вчорашнє затвердження Радою ЄС рішення про створення в межах Європейського фонду миру спеціального Фонду допомоги Україні, обсягом 5 млрд євро. Крім того, розглянули можливі шляхи збільшення постачання в Україну артилерійських боєприпасів", - зазначив Зеленський.

"Обговорили важливість продовження дії автономних торговельних преференцій для України ще на один рік. Підкреслив, що продовження режиму лібералізації торгівлі з ЄС є критичним чинником підтримки української економіки під час війни", - підкреслив Президент України.

Як повідомлялося, голова Євроради заявив, що "якщо ми не надамо Україні достатньо допомоги, ми будемо наступними".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті