Палата представників США може розглянути законопроєкт про допомогу Україні наступного тижня

Марджорі Тейлор Грін, яка представляє в Палаті представників американського Конгресу Республіканську партію, повідомила, що спікер Майк Джонсон планує винести на розгляд законопроєкт про допомогу Україні в прив'язці до допомоги Ізраїлю наступного тижня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" 13 квітня.

"Спікер Джонсон міг би винести на обговорення окремий пакет допомоги Ізраїлю цього тижня. Але замість цього, найімовірніше, наступного тижня він пов'яже допомогу Ізраїлю з $60 млрд для України, щоб чинити тиск на членів конгресу з метою змусити їх фінансувати Україну", - заявила представниця.

Водночас сама Грін, яка виступає проти військової допомоги Києву, зазначила: "Не прив'язуйте Україну до Ізраїлю. Військова допомога Україні та Ізраїлю не повинні бути пов'язані між собою".

Раніше Джонсон заявляв, що після великодніх канікул має намір винести на розгляд законопроєкт про додаткову допомогу Україні, який включатиме "важливі нововведення".

Як приклад нововведень спікер назвав надання Україні кредиту. За його словами, "навіть президент Трамп говорив про концепцію позики, де (...) ми не просто надаємо іноземну допомогу, а встановлюємо з ними такі відносини, за яких вони зможуть повернути їх нам, коли настане час".

Він також згадав закон про REPO (угода з продажу цінних паперів, що передбачає їхній зворотний викуп), який передбачає конфіскацію російських суверенних активів, заморожених у США, і передання їх Україні.

Нагадаємо, президент Зеленський заявив, що Україна "програє війну", якщо Конгрес Сполучених Штатів не схвалить військову допомогу для протистояння вторгненню росії.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті