ООН скорочує допомогу мільйонам потребуючим у світі через нестачу коштів

ООН скорочує продовольчу програму та виплати і допомогу мільйонам потребуючим у світі через нестачу коштів - на потреби організації надходить дуже мало пожертв. Про це заявив заступник виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми Карл Скау, передає Lb.ua з посиланням на  The Guardian.

Глобальні гуманітарні потреби і так перебувають на високому рівні, починаючи із 2021 року через пандемію, а потім - і через війну в Україні. При цьому фінансування скорочується, тож, як сказав Скау, "ми очікуємо, що 2024 рік стане ще жахливішим".

За його словами пожертвування впали приблизно вдвічі, оскільки гострий голод досяг рекордного рівня. Щонайменше у 38 із 86 країн, де працює ВПП, скорочення допомоги вже відбулося або планується найближчим часом. Йдеться про Афганістан, Сирію, Ємен та Західну Африку.

Карл Скау сказав, що оперативні потреби програми становлять 20 мільярдів доларів для надання допомоги всім, хто потребує. Організація прагнула отримати хоча б від 10 до 14 мільярдів доларів, що й було отримано агентством за останні кілька років. "Ми, як і раніше, прагнемо цього, але цього року ми отримали лише половину цієї суми, близько 5 мільярдів доларів", — зазначив заступник виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми.Відповідно до звіту ООН, за нинішніх темпів глобального прогресу у 2030 році 575 мільйонів людей все ще житимуть за межею бідності, а 84 мільйони дітей не будуть ходити до школи.

Нещодавно Франція закликала країни ООН сприймати війну в Україні як загрозу світового рівня.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті