Окупанти за добу завдали понад 1800 ударів по містам та селам Донеччини. Загинула людина, чотирьох поранено

Російські окупанти за добу завдали 1879 ударів по містам та селам Донеччини - загинула людина, ще чотирьох поранено. Про це у Телеграм 7 травня повідомляє поліція регіону.

"Влучання зафіксовані в 11 населених пунктах: містах Костянтинівка, Курахове, Торецьк, Часів Яр, селищах  Велика Новосілка, Курахівка, Петрівка, Ямпіль, селах Калинове, Малинівка, Стара Миколаївка. Пошкоджено 12 цивільних об’єктів – 8 житлових будинків, заклад освіти, адмінбудівля поліції, котельня, автомобіль", - йдеться у повідомленні.

"Авіаудар бомбою «УМПБ Д-30СМ» російські війська завдали по Костянтинівці. Четверо мешканців отримали поранення. Руйнувань зазнали 3 багатоквартирних будинки, заклад освіти, котельня, автомобіль. По селищу Петрівка ворог вдарив з артилерії. Загинула людина. Авіаудар окупанти завдали по Торецьку – влучили в адмінбудівлю поліції. Внаслідок артилерійських обстрілів пошкоджено приватний будинок в Часовому Яру, Великій Новосілці та дві оселі в Калиновому", - констатує поліція.

Донецька ОВА повідомляє у Телеграм 7 травня, що з лінії фронту за добу евакуйовано ще 506 людей, у тому числі 51 дитину.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Всі статті