Окупанти посилили прояви терору на окупованій території Херсонщини - ГУР

Російські окупанти на Херсонщині проводять нічні обшуки і арешти, посиливши прояви терору. Про це повідомило головне укравління розвідки (ГУР) Міноборони України у своєму Телеграм-каналі 21 грудня. 

"Параноя і страх російських окупантів на Херсонщині породжують чергові прояви терору проти місцевого населення. В межах посилення репресій проти цивільних в окупованих громадах Херсонської області московські загарбники проводять зухвалі і жорстокі обшуки. Окупанти вриваються до помешкань вночі та шукають докази проукраїнської позиції власників, перевертаючи все з ніг на голову", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що брутальні заходи тиску не обмежуються нишпоренням - людей арештовують та відвозять на допити до катівень. Підставою для затримання може стати художня книжка, написана українським автором, жовті та сині кольори побутових речей в помешканні або будь-яка дрібниця, що у хворобливій уяві окупантів викликає підозри. 

"ГУР МО України нагадує - усі причетні до воєнних злочинів  приречені на справедливу відплату. Кожен нелюд, хто заподіяв зло беззбройним цивільним в окупації, не уникне відповідальності", - сказано в повідомлення.

Раніше повідомлялось, що росіяни посилюють тиск на українців, які працюють на ЗАЕС.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Всі статті