Окупанти перекривали Кримський міст та оголошували тривогу в Севастополі

Російські окупанти 27 вересня ввечері перекривали Кримський міст та оголошували тривогу в Севастополі. Про це повідомляються місцеві соцмережі.

"Увага. Очікуємо проліт Штормів у напрямку Севастополя з півночі та північного сходу. Повідомляють про початок роботи флотського ППО у Чорному морі", - повідомляли севастопольські Telegram-канали.

Морський та наземний громадський транспорт у Севастополі зупинився на час повітряної тривоги.

Крім того, на 1,5 години був зупинений рух Кримським мостом.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Севастополі місцеві жителі змушені з панікою і скандалами "ділити" бомбосховища.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті