Окупанти через спрагу п'ють брудну воду і навіть здаються в полон. Зросла кількість захворювань на черевний тиф і холеру - експерт Bild

Серед окупаційних військ РФ в Україні лютує тиф і холера. Про це пише експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке з посиланням на повідомлення з лінії фронту.

Тг-канал "Два майори" пише, що в Херсонській області "від черевного тифу і холери вже є смертельні випадки, кількість захворювань зростає". Кожному солдату видають 18 літрів води на 14 днів у пластикових пляшках. Від командирів вимагають видавати їм щонайменше 1,5 літрів на добу, але тоді вода скінчиться через чотири дні. Через спрагу солдати п'ють брудну воду з річок і колодязів, примітивно фільтруючи її тканиною. Це призводить до тифу і холери.

Інший російський "воєнкор" повідомляє про "збільшення випадків захворювання на черевний тиф і холеру з 15 червня". Минулого четверга російський солдат розповів на відео, що його товариші здаються в полон через спрагу. "Три дні не було ні їжі, ні води", - заявив він.

У відповідь російська пропаганда поширює фейки про холеру на підконтрольній Україні частині Херсонської області. Головлікар місцевої інфекційної лікарні Олена Тимошенко спростувала ці дані, заявивши, що холери там немає вже 20 років, як і передумов для спалаху інфекції.

Статті

Країна
30.06.2024
23:00

“Ніхто не бере на себе відповідальність давати роз’яснення”, або дещо про покарання за колабораціонізм

Офіс генерального прокурора нараховує 8269 кримінальних проваджень по відносно новій статті 111-1 “Колабораційна діяльність” Кримінального кодексу. В Єдиному державному реєстрі судових рішень є вже 1694 вироки
Донбас
30.06.2024
17:00

"Режим поводився щодо цих регіонів як колоніальний..." Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували, що цілком можуть обходитися без журналістів. Достатньо отримати з Москви готове інтерв'ю і зробити вигляд, що хтось із російських чиновників чи бізнесменів давав його саме місцевим виданням....
Країна
29.06.2024
13:50

Воєнно-туристичний сезон у Криму: як попит обернувся на спад

"Їдуть, бо дешевше, ніж курорти Краснодарського краю. Їдуть, бо їх не чекають на європейських курортах. Та й Туреччина вже не по кишені, бо там оплата у доларах", – зазначив один із туроператорів.
Всі статті