Окупанти викрали 34 дитини з одного села на Херсонщині та вивезли їх до росії

Окупанти викрали в одному з окупованих сіл Херсонської області 34 дитини. Про це 5 листопада у Telegram повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

"Російські загарбники продовжують примусову депортацію наших дітей із Херсонщини. З села Преображенка Мирненської тергромади окупанти викрали 34 дитини. Їх вивезли до російського міста Анапа", - заявив чиновник.

Мало того, з посиланням на голову селищної військової адміністрації Валентіну Головату він зазначив, що батькам обіцяли повернути дітей до кінця цього тижня. Проте тепер дітей хочуть протримати в Анапі ще щонайменше тиждень.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на Херсонщині окупанти вивозять дітей із місцевого інтернату до кримської психлікарні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Всі статті