Окупанти оголосили про закриття руху Кримським мостом "через технологічні роботи"

Російські окупанти заявили, що закриють Кримський міст, а причиною назвали "проведення технічних робіт". Про це 6 листопада у Telegram заявив так званий голова окупованого півострова Сергій Аксьонов.

"8 листопада 2022 року з 04:00 до 16:00 рух автомобілів Кримським мостом буде зупинено у зв'язку з проведенням технологічних робіт", - написав гауляйтер Криму.

Однак, попри таке оголошення, місцевих просять "не планувати поїздки" з Криму. А водіям вантажних автомобілів рекомендують обирати маршрути через "нові території РФ" (тобто через окуповані території України).

Нагадаємо, що росіяни перенаправили потік вантажних авто з окупованого Криму до Ростовської області через "ДНР" ще кілька днів тому.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті