Окупантам не допоможе зміна тактики: полковник ЗСУ пояснив ситуацію на Східному фронті

Зміна тактики російських військових ускладнює завдання українських захисників, але вони все одно не можуть прорвати оборону ЗСУ на сході. Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону, - повідомляє РБК-Україна.

Зазначимо, що тепер загарбники діляться на підгрупи, які окремо штурмують, а інші в цей час прикриваються вогнем.

За словами Череватого, швидше за все, ЗСУ змусили росіян змінити тактику. Він зазначив, що українці використовують тактику малих груп ще з боїв під Києвом.

Наразі найманці з досвідом з ПВК "Вагнер" навчають новоприбулих окупантів базових елементів тактики бою, як використовувати місцевість, погоду.

"Це дещо ускладнює нашу роботу, але сказати, що вони повністю перейшли на тактику, яка може переламити хід подій, я би не сказав. Незважаючи на зміну тактики, їм не вдається найголовніше - системно прорвати нашу оборону, вийти на оперативний простір і зайти вглиб нашого Донбасу і продовжувати окуповувати нашу територію", - сказав Череватий.

За словами полковника, найгарячішою точкою східного фронту залишається Бахмут, де фіксується найбільша інтенсивність ударів противника та намагань прорвати нашу оборону.

При цьому, українські військову фіксують виснаження у ворога запасів боєприпасів 122 та 152 мм, які він змушений вже доставляти з віддалених регіонів.

"Перевага ворога в снарядах суттєво знизилась. Якщо враховувати точність нашої артилерії, то ми десь виходимо на паритет. Тому що наші високоточні системи щодня знищують російські польові склади, казарми та засоби ураження. Наші артилеристи більш вправні, а з отриманням новішої техніки стали більш результативними", - додав він.

Як повідомлялося, в районі Бахмута російські загарбники намагаються брати кількістю, навалою живої сили, проте їх розбивають українські захисники.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті