Новий пакет санкцій проти росії та Білорусі оголосив уряд Нової Зеландії

Уряд Нової Зеландії оголосив про новий пакет санкцій проти росії та Білорусі. Про це уряд країни повідомив на своєму сайті 29 лютого, пише "Укрінформ".

"Вони спрямовані на те, щоб зменшити спроможність РФ фінансувати її агресивну війну проти України та забезпечити, щоб Нова Зеландія не використовувалася як канал для ухилення від санкцій", — цитуються в поідомленні слова міністра закордонних справ Нової Зеландії Вінстона Пітерса.

Нові санкції передбачають запровадження верхньої межі ціни на нафту російського походження, встановленої G7; заборону на експорт товарів подвійного призначення до РФ та Білорусі через треті країни; обмеження щодо 61 фізичної особи та компаній для протидії спробам обійти санкції.

Під санкції потрапили організації, що закуповують технології для російської оборонної промисловості, а також вище керівництво деяких російських банків, особи, причетні до закупівлі зброї у Північної Кореї.

Загалом від березня 2022 року Нова Зеландія запровадила санкції проти понад 1600 російських фізичних та юридичних осіб, а також низку торговельних обмежень.

Раніше повідомлялось, що Байден оголосив понад 500 санкцій проти РФ через війну та смерть Навального.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті