Новий генпрокурор призначив перевірки прифронтових прокуратур у пошуках колаборантів

У прокуратурах, які розташовані у прифронтових регіонах, проводиться службове розслідування. Про це 1 серпня генпрокурор Андрій Костін заявив у ефірі національного телемарафону.

"Сьогодні я підписав наказ про проведення службового розслідування щодо співробітників прокуратури прифронтових регіонів України, зокрема тих, які були під тимчасовою окупацією", - заявив Костін.

За словами генерального прокурора, це робиться, щоб дізнатися, "хто де знаходився" та "які вживалися заходи для захисту приміщень прокуратур". Але головною метою майбутніх перевірок, звісно, ​​є уточнення інформації про причетність працівників прокуратур до колабораційної діяльності.

Наразі, за словами Костіна, підозри отримали п'ять прокурорів. Ще понад 600 працівників прокуратур, які перетинали кордон, проходять перевірку. Також генпрокурор зазначив, що подібні перевірки чекають на правоохоронні органи та представників влади.

Нагадаємо, що своїм першим рішенням на посаді генпрокурора Андрій Костін призначив нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті