Нову підозру оголосили екс-поліцейському, який наводив ракету на селище Гроза

Колишньому поліцейському, який разом із братом наводив ракету на селище Гроза в Харківській області, оголосили нову підозру.. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР) 12 лютого.

Як повідомляється, після початку російського повномасштабного вторгнення фігурант почав прислуговувати росіянам і виконувати всі їхні вказівки. Новим місцем роботи для зрадника стала окупаційна "патрульна служба".

Разом із військовими РФ він чергував на блокпостах, виписував штрафи місцевим жителям, і навіть вилучав у них автомобілі. Причому вилучений транспорт зрадник передавав російським силовикам.

За свою роботу отримував по 45 тисяч російських рублів щомісяця. Під час звільнення Куп'янська втік на підконтрольну росіянами територію. Колишнього поліцейського заочно підозрюють у державній зраді.

Зрадником був і рідний брат підозрюваного, кримінальне провадження щодо нього, за фактом державної зради, працівники ДБР скерували до суду в листопаді 2022 року.

Нагадаємо, 5 жовтня російські терористи завдали удару по селищу Гроза Харківської області. Ворог поцілив "Іскандером" у кафе та магазин. У закладі на момент удару відбувалися поминки за полеглим воїном.

Як повідомлялося, 11 жовтня Служба безпеки України встановила особи двох рідних братів, які навели російську ракету "Іскандер" по кафе у селі Гроза на Харківщині.

Також повідомлялося, що через ракетний удар у селищі Гроза загинули 59 людей. 12 жовтня глава МВС України Ігор Клименко заявив, що поліція ідентифікувала усіх жертв.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті