Німецька оборонна компанія будує центр з ремонту бронетехніки в Україні

Німецька оборонна компанія Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft будує центр з ремонту бронетехніки в Україні. Про це повідомив у соцмережі Х депутат Бундестагу Маркус Фабер, пише Укрінформ.

«На заході України FFG – Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft – будує ремонтний центр для бронетехніки, яка потребує ремонту, наприклад (танки – ред.) Leopard 1, які вона постачала», – написав політик від Вільної демократичної партії.

За його словами, для України це означає величезне підвищення ефективності, оскільки в майбутньому більше не буде потреби у дорогих і трудомістких перевезеннях пошкодженої техніки за кордон, а військові зможуть навчати своїх механіків безпосередньо на місці.

Фабер відвідав місце розташування майбутнього центру та стверджує, що «гроші німецьких платників податків використовуються розумно». Депутат-ліберал подякував FFG Ukraine за розуміння та значущу роботу.

Варто зазначити, що Фабер послідовно виступає за збільшення військової допомоги Україні. Напередодні він написав у соцмережі Х, що Німеччина має передати ЗСУ ракети Taurus, які будуть в змозі зменшити атакувальні можливості агресора. Він нагадав, що с середини минулого року британські StormShadow допомагають тим, хто зазнав нападу під час загарбницької війни Путіна. «З середини минулого року хтось у відомстві канцлера не може знайти печатку для дозволу на експорт – зробити те саме, що британці та французи».

«Повернення військ окупантів додому є основою миру. Мотивувати окупантів повернутися додому українці можуть лише військовим тиском. Taurus допоміг створити цей тиск. Давайте поговоримо з Путіним зрозумілою йому мовою», – написав депутат.

Як повідомлялося, побудувати власні промислові потужності в Україні планує також великий виробник зброї з Німеччини – компанія Rheinmetall.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті